تنوع رنگ و امکان طراحی بدون محدودیت، علاوه بر سطوح صاف و نفوذناپذیر جایگاه ویژه ‌ای برای این محصول در میان مصرف‌کنندگان ایجاد کرده است. گرانکس زیبایی و مقاومت سنگ، گرمای چوب و پاکیزگی سرامیک را یکجا دارد.

از مهمترین خصوصیات گرانکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. نصب آسان
. درز اتصال ناپیدا
. نفوذ ناپذیر در برابر آب و روغن
. تنوع در طرح و رنگ
. بادوام
. بدون خلل و فرج
. مقاوم در برابر مواد شوینده اسیدی و شیمیایی
. ترمیم‌پذیری آسان
. قابلیت شکل‌دهی و طراحی‌های خاص
. مقاوم در برابر ضربه
. مقاوم در برابر حرارت
. ضد حریق، مقاوم در برابر آتش

گرانکس کاربردهای فراوانی دارد مانند صفحات رویه کابینت و کانتر آشپزخانه، میزهای رستوران، کانترهای پذیرش هتلها، میز و کمدهای اداری و غیره.

 

بازگشت - صفحه اول

 

English

فارسی

گرانکس چیست؟


گرانکس نسل جدید سنگهای رویه سالید سرفیس(Solid Surface
) و یا صفحه کورین است که برای اولین بار در ایران تولید می‌شود. کومه تنها کارخانه تولید کننده گرانکس در خاورمیانه است. کومه با توجه به سابقه‌ای که در تولید صفحات پلی‌گرانیت (کورین) داشته است، در اقدامی نوآورانه مبادرت به تولید محصول نوینی نموده است که ضمن دارا بودن تمامی خصوصیات برتر کورین، به راحتی نصب می‌شود و فرآیند نصب آن کمتر از یک روز طول می‌کشد. در همین راستا هزینه‌های جانبی اجرای گرانکس کمتر خواهد بود.

ضخامت صفحات گرانکس ضمن زیبایی، استحکام بالایی را فراهم کرده‌است. این صفجات یکپارچه و بدون درز، از 5 لایه به هم چسبیده تشکیل شده که مجموعاً 5.5 سانتی‌متر ضخامت دارد. لایه رویین از جنس سالید سرفیس(کورین)، سه لایه میانی از mdf و یک لایه بالانسر از جنس کورین بی‌رنگ به منظور ضدآب کردن صفحه گرانکس از قسمت زیرین.

یکی از بهترین کاربردهای گرانکس صفحه رویه کابینت و کانتر آشپزخانه است و به علت اینکه رویه، لبه و زیره آن یکپارچه از جنس کورین است، درزی در اتصالات آن وجود ندارد؛ لذا در برابر آب بسیار نفوذناپذیر بوده و از این حیث مقاومت بالایی دارد. گرانکس غیرمتخلخل است و نبود خلل و فرج در سطح آن باعث شده است از نظر پاکیزگی، نسبت به محصولات مشابه برتر باشد.

گرانکس درخشنده و براق است چون پولیش‌پذیری بسیار خوبی دارد.