شرایط کسب گواهینامه نصب شرکت کومه توسط نصابان:
. پیش ثبت نام برای دوره آموزش نصب
. شرکت در سمینار آموزش یک روزه
. داشتن ادوات و لوازم استاندارد نصب و تهیه گرانیفیکس ( به صفحه گرانیفیکس مراجعه کنید.)


انجام سه کار اجرایی گرانکس که توسط کارشناس کنترل کیفی کومه بازدید شده و تایید شود، همچنین فرمهای مربوط به رضایت مشتری تکمیل و ارایه شده باشد. شایان ذکر است که کومه برای سه کار اجرایی اول کیت گرانیفیکس را به صورت امانی در اختیار نصاب قرار خواهد داد.

در صورتی که گرانکس توسط نصابی که گواهینامه نصب کومه را داشته باشد، اجرا شود شرکت کومه سبز آرمانی برای مشتری بیمه‌نامه مشترک با بیمه ایران صادر می‌نماید. گرانکس سه سال بیمه و ده سال خدمات پس از فروش دارد. کومه امیدوار است با این اقدام رضایت هر چه بیشتر مصرف‌کننده ایرانی را تامین نماید.


برای هماهنگی جهت پیش ثبت نام دوره آموزش نصب با شماره های 22201020 دفتر مرکزی شرکت کومه تماس بگیرید.

 

بازگشت - صفحه اول

 

English

فارسی

 

بیمه و ضمانت


شرکت کومه سبز آرمانی با تکیه بر دانش فنی روز و به کارگیری دستگاههای تولید پیشرفته آلمانی به همراه مواد اولیه مرغوب، محصولاتی باکیفیت به بازار عرضه نموده‌است؛ لذا با اطمینانی که نسبت به کیفیت تولیدات خود دارد و تمهیداتی که در زمینه نصب و اجرای آن در نظر گرفته‌است؛ بیمه نامه معتبر برای محصول خود صادر می‌نماید.


کومه برای آرامش و اطمینان بیشتر مشتریان خود، با شرکت بیمه ایران همکاری نموده و بیمه نامه مشترک کومه و بیمه ایران برای مشتریانی که شرایط زیر را رعایت نموده‌باشند صادر می‌نماید:


. خرید گرانکس مستقمیاً از شرکت کومه و یا نمایندگان مورد تایید
. نصب گرانکس توسط نصاب دارای گواهینامه نصب شرکت کومه
. رعایت کلیه شرایط نصب صحیح گرانکس و وجود مستندات کافی جهت اثبات این امر