به منظور اینکه پلی‌گرانیت و گرانکس با بهترین کیفیت نصب شود، شرکت کومه سمینارهای آموزش نصب برگزار می‌کند. افراد واجد شرایط پس از ثبت‌نام و شرکت در این سمینارهای یک روزه، در صورتی که مهارت کافی برای نصب را پیدا کرده و گرانیفیکس را تهیه نمایند می‌توانند به عنوان نصاب مورد تایید کومه کار خود را آغاز نموده و مشتریان آنها از شرایط بیمه و ضمانت کومه برخوردار خواهند بود.

 

تا کنون در زمینه آموزش نصب، چندین  سمینار برگزار شده و افراد گوناگونی با تخصص در ارتباط با این حرفه آموزش مستقیم دیده‌اند.


در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت 22201020 تماس گرفته و در مورد شرایط شرکت در سمینارها از گروه فروش بپرسید.

 

 

بازگشت

English

فارسی

 

 

آموزش


شرکت کومه سبز آرمانی تولید کننده صفحات با رویه سنگهای گرانیتی مصنوعی است که تحت عنوان پلی‌گرانیت (ورق خام کورین)  و گرانکس (صفحه کابینت آماده نصب با رویه ، زیره و لبه کورین) عرضه می‌شوند. این صفحات می بایست پس از آماده سازی بر روی بدنه کابینت یا پایه‌های میزها، کانترها و بدنه کابینت های سرویسهای بهداشتی و غیره نصب شوند.

فرایند نصب پلی‌گرانیت و گرانکس شامل مراحلی است که علاوه بر نصاب متخصص نیاز به وسایل و تجهیزات خاص دارد. شرکت کومه به منظور بالا بردن کیفیت محصول نهایی در منزل یا محل کار مصرف‌کننده، پروسه نصب را به علاقمندان این حرفه آموزش می‌دهد؛ ضمن اینکه لوازم مورد نیاز برای اجرا و نصب را در مجموعه‌ای تحت عنوان گرانیفیکس ارایه می‌کند.