4. پلی‌گرانیت با گرانکس چه فرقی دارد؟
گرانکس لایه‌ای با قطر نازکتر بر روی سه لایه mdf  قرار می‌گیرد و لایه‌ی زیرین آن نیز از جنس پلی‌گرانیت می‌باشد. از نظر مصرف‌کننده ظاهر گرانکس و پلی‌گرانیت تفاوتی ندارد ولی گرانکس فرآیند نصب ساده‌تر و سریعتری دارد.


5. رنگهای پلی‌گرانیت محدود به نمونه‌های اعلام شده توسط شرکت کومه است؟
کومه سعی کرده‌است تولید انبوه خود را بر روی کد رنگهایی قرار دهد که بیشترین متقاضی را داشته باشند، ولی برای انبوه‌سازان و برج‌سازان محترم در صورت سفارش بالا امکان تولید رنگ سفارشی به سلیقه آنان وجود دارد.

 

 

 

 

 

بازگشت - صفحه اول

English

فارسی

 

سوال و جوابهای متداول پلی‌گرانیت

1. پلی گرانیت با کورین چه فرقی دارد؟
پلی‌گرانیت نام تجاری محصولی است که در جهان با عنوان علمی سالید سرفیس Solid Surface شناخته می‌شود. کورین corian در واقع نام اولین برند وارداتی صفحات سالید سرفیس به ایران می باشد. به این دلیل سالید سرفیس در ایران به اسم صفحه کورین معروف شده‌است. چه بهتر که ایرانیان پلی‌گرانیت را که نام یک برند ایرانی است برای محصول ایرانی استفاده کنند.


2. استحکام پلی‌گرانیت چقدر است؟
پلی‌گرانیت در برابر ضربه مقاوم است .مقاومت آن نسبت به محصولات مشابهی که برای رویه کابینت آشپزخانه استفاده می‌شوند، بالا است.

3. پلی‌گرانیت را چطور باید تمیز کرد؟ آیا با شوینده های اسیدی آسیب می‌بیند؟
پلی‌گرانیت بدون درز و خلل و فرج است و با شوینده‌های رایج در بازار به راحتی تمیز می‌شود. سفیدکننده‌ها بهترین انتخاب هستند. برای استفاده از قویترین شوینده‌ها بر روی پلی‌گرانیت، اصلاً لازم نیست نگران باشید. اما از تینر و استون بر روی آن استفاده نکنید.